Ubytování

Nabízíme ubytování a rekreaci pro ty, kteří mají rádi klid venkova, kontakt se zvířaty, rodinnou atmosféru, dobré pivo, místní produkty skvělá místní vína. Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových pokojích vybavených starožitným nábytkem, společnou kuchyňkou a sociálním zařízením. Ubytování je vhodné nejen pro milovníky starých časů, ale hlavně pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.
Každý apartmán je stylizován v jiném stylu.

MLYNÁŘOVA CHALUPA – selský dům, který je vzácným odkazem na venkovskou architekturu regionu. Od roku 1945 neobývaný a zubem času poznamenaný dům se zachoval bez zásahů tak, že vás okamžitě vrátí o sto let zpět.

TMAVÝ POKOJ vybavením připomíná slavnostní místnost, kde bývalo to nejlepší vybavení v domě. Nábytek je tak více zdobený a nejvíce zaujmou postele a zdobený kredenc s ukázkou staré keramiky či starých žehliček. V pokoji je možná přistýlka pro dítě.

SVĚTLÝ POKOJ - světnice v barvě slonové kosti. Replika staré pece a ostatní vybavení Vás vrátí do doby, kdy se kolem pece odehrávala většina rodinného dění.

KUCHYŇKA - nachází se v nejstarší části domu v původní černé kuchyni. Je zde i stále funkční. Nachází se zde varná konvice, sklokeramický vařič, mikrovlnná trouba, malá lednice a potřebné vybavení pro vaření.

MALOVANÝ APARTMÁN – Na základě úspěchu Mlynářovy chalupy a vašemu zájmu vznikl v zimě 2015-16 nový apartmán, který navazuje na historii dob dávno minulých, kdy v regionu převládalo německy mluvící obyvatelstvo. Apartmán zdobí vzácný starožitný malovaný nábytek, který skvěle doplňuje replika pece, na které si můžete nechat zdát ty nejkrásnější sny.
Apartmán se skládá z hlavní místností s pecí, na které se vyspí dva hosté a zároveň se zde nachází vybavená kuchyňka. V druhé místnosti najdete pouze malovaný nábytek a soukromí zde najdou další dva hosté.

STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM